EKİP

İtm İskender Türgan Mimarlık İnşaat  Ekibi

 • İskender Türkkan
  İskender Türkkan
  Yüksek Mimar-İçmimar
  İTM İskender Türgan Mimarlık İnşaat Tur.San.Tic.Ltd.Şti. 2011 yılında İstanbul' da İskender Türgan tarafından kuruldu. İskender Türgan 2001 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden birincilikle Mezun olduktan sonra İTÜ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ  MİMARİ TASARIM BÖLÜMÜ'nde Yüksek Lisansını 2005 yılında bitirdi. Ulusal ve Uluslararası Mimari Ve İçmimari Çalışmalarını İstanbul'daki Şirketinde sürdürmektedir.
 • İnci Türkkan
  İnci Türkkan
  İçmimar -Restaratör
  İTM İskender Türgan Mimarlık İnşaat Tur.San.Tic.Ltd.Şti. 2011 yılında İstanbul' da İskender Türgan ve İnci Türgan tarafından kuruldu. İnci Türgan 2010 yılında Aydın Üniversitesi'nden mezun oldu. Ulusal ve Uluslararası Mimari Ve İçmimari Çalışmalarını İTM İskender Türgan Mimarlık İnşaat Tur.San.Tic.Ltd.Şirketinde sürdürmektedir.
 • Mert Yavuz Türgan
  Mert Yavuz Türgan
  Grafiker
  Mert Yavuz Türgan 2015 yılında Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni Kazandı. Ulusal ve Uluslararası Grafik Çalışmalarını İstanbul'daki İTM İskender Türgan Mimarlık İnşaat Tur.San.Tic.Ltd.Şirketinde sürdürmektedir.