BIM (Buildest Information Modeling) YAPI BİLGİ SİSTEMİ

13 copyAVCILAR 1453_View09AVCILAR 1453_View02ak camii ic mekan4_00153

BIM (Buildest Information Modeling) YAPI BİLGİ SİSTEMİ

Buildest, BIM ortamında üretilmiş proje tasarımlarından keşif listelerinin (BoQ) elde edilerek ilişkisel bir modelle raporlanabilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır.

Üç boyutlu proje verilerinin aynı doküman yönetim ortamında paylaşımı, görütülenebilmesi ve yorumlanabilmesi mümkündür.

Buildest, inşaat sektöründeki kuruluşların yaşamına girmeye başlayan BIM (Building Information Modelling) yaklaşımına inşaat yönetiminde bilgi paylaşım ortamı ile farklı bir açıdan çözüm sağlamayı da hedeflemektedir.

  • BIM yaklaşımında Buildest çözümünün yararlarından bir tanesinin endüstri standartlarına uygun üretilmiş üç boyutlu proje verilerinin de aynı doküman yönetim ortamında paylaşımının yanısıra, görütülenebilmesi ve yorumlanabilmesi amaçlarını da barındırmaktadır.
  • Buildest, BIM ortamında üretilmiş proje tasarımlarından keşif listelerinin (BoQ) elde edilerek ilişkisel bir modelle raporlanabilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır.
  • İTM İskender Türgan Mimarlık Bim teknolojilerindeki yenilikleri takip ederek yeni projelerinizde uygulayacak deneyim ve tecrübeye sahiptir.Bu çerçevede sizlerinde büyük bir tasarruf ederek projelerinizde bu çalışma sistemini kullanarak yardımcı olmak isteriz.